NASZE ATUTY

Rzetelność i zaufanie.
Zapewniamy produkty i usługi najwyższej jakości, bogaty wybór artykułów biurowych, pomoc wysokiej klasy specjalistów. Kładziemy szczególny nacisk na rzetelność i zaufanie w kontaktach z naszymi Klientami. Uważnie wsłuchujemy się w ich potrzeby, starając się sprostać ich wymaganiom, unowocześniając system obsługi oraz rozbudowując ofertę asortymentową.

Profesjonalizm.
Zapewniamy fachową pomoc z zakresu doboru: maszyn i urządzeń biurowych, materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów komputerowych, akcesoriów do oprawy dokumentów, materiałów do prezentacji i konferencji, produktów do organizacji i archiwizacji dokumentów, stempli, akcesoriów biurowych, przyborów do pisania i korygowania, kopert, zeszytów, bloków, papieru, etykiet i maszyn do oznaczania, wyposażenia gospodarczego, artykułów higienicznych, artykułów żywnościowych. Dbamy o ekologię - odbieramy zużyte materiały eksploatacyjne.

Ponad 20 000 produktów.
Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu oraz współpracy partnerskiej z największymi producentami i importerami stworzyliśmy bogata ofertę asortymentową, która liczy ponad 20 000 produktów. Znane i cenione marki chętnie z nami współpracują doceniając nasz profesjonalizm i uczciwość kupiecką. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzają nas Kontrahenci, możemy zaproponować naszym Klientom najwyższą jakość oraz konkurencyjne warunki zakupu. W ofercie posiadamy produkty największych producentów branży artykułów biurowych.

Szybka i profesjonalna dostawa.
Cenimy Państwa czas, dlatego jednym z naszych priorytetów jest dostarczenie zamówionego asortymentu w możliwie najszybszym czasie. Dzięki profesjonalnej sieci logistycznej oraz wyspecjalizowanemu systemowi zarządzania asortymentem, każde zlecenie na artykuły biurowe, meble biurowe, urządzenia biurowe czy spożywcze dotrze bezpośrednio do miejsca przeznaczenia, kompletne i w nienaruszonym stanie.